Wentylacja

Dlaczego należy wentylować pomieszczenia?

Powietrze znajdujące się wewnątrz pomieszczenia ulega zanieczyszczeniu i zawilgoceniu pod wpływem zachodzących procesów, takich jak: oddychanie, gotowanie, suszenie, pranie, kąpiel. Materiały do wykańczania wnętrze oraz meble związki, które są niebezpieczne dla osób przebywających w pomieszczeniu. Czytaj więcej >>

Aereco opracowuje innowacyjne systemy wentylacyjne dla budynków mieszkalnych i biurowych z regulacją intensywności przepływu powietrza w zależności od potrzeb. Podążając za aktualnymi trendami w tej dziedzinie , systemy wentylacji sterowanej zapotrzebowaniem Aereco odpowiadają na wyzwania w zakresie efektywności energetycznej i jakości powietrza wewnętrznego stawiane obecnie wznoszonym budynkom.

Aereco oferuje kilka linii produktów, które można zastosować w różnych systemach, od wentylacji naturalnej i hybrydowej po wentylację mechaniczną i wentylację z odzyskiem ciepła.

Zobacz stronę producenta

Bezpieczeństwo zdrowotne, przyjazność dla środowiska i efektywność energetyczna są to kluczowe cechy nowoczesnych systemów wentylacyjnych. Firma PRANA tworzy innowacyjne systemy wentylacyjne, koncentrując się zarówno na fizjologii ludzkiego oddychania, jak i optymalizując zużycie energii w budynkach.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu systemów wentylacyjnych i dziesiątki tysięcy realizowanych projektów zapewniły firmie cenny bagaż wiedzy i zrozumienia potrzeb współczesnego konsumenta.

Zobacz stronę producenta