Bramy garażowe

Gros to rodzinna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku. Ponad 90-osobowa kadra dostarcza innowacyjne i sprawdzone rozwiązania dla domu i przemysłu. Firma specjalizuje się w bramach segmentowych, dwuskrzydłowych, rolowanych oraz drzwiach profilowych stalowych i aluminiowych produkowanych na indywidualny wymiar. Lata doświadczeń, wysoce wykwalifikowani specjaliści oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają oferować najwyższej jakości produkty, które dzięki swojej niezawodności znajdują uznanie licznych Klientów w kraju i zagranicą.

Innowacyjna linia technologiczna do produkcji bram segmentowych, nowoczesna spawalnia wraz z piaskarką i wyposażenie spawalnicze oraz własne malarnie natryskowe i proszkowe, pozwala skutecznie dopasować produkty do niestandardowych wymagań Klientów.

Zobacz stronę producenta

Novoferm jest jednym z wiodących europejskich dostawców systemów drzwi, bram garażowych i przemysłowych, drzwi garażowych i napędów. Firma oferuje szeroką gamę produktów i usług dla celów prywatnych, komercyjnych i przemysłowych.

Rosnące zapotrzebowanie na bezpieczeństwo, komfort, funkcjonalność i wygląd sprawia, że potrzeba innowacji dotyczy także bram, drzwi i bram garażowych. Bramy z przeszłości zastępowane są nowymi, alternatywnymi rozwiązaniami Novoferm. Dzięki temu bramy garażowe Novoferm można porównać do bram łączących pomieszczenia i ludzi. Dlaczego? Ponieważ zapewniają nie tylko bezpieczeństwo ale dbają o estetykę i wygodę.

Dzięki szerokiemu asortymentowi firma Novoferm zrealizuje każdy projekt od początku, czyli momentu planowania do samego końca, gdy zamkniesz bramę.

Zobacz stronę producenta

Rozwój dzisiejszego przedsiębiorstwa zapoczątkowało w latach 50-tych ubiegłego wieku podjęcie na skalę przemysłową produkcji garażowych bram uchylnych, będących wówczas absolutną nowością. Dzięki rozpoczęciu produkcji segmentowych bram garażowych, otwieranych w pionie i zajmujących tym samym mniej miejsca, otworzyła się w latach 60-tych nowa perspektywa rozwoju. Od tego czasu firma konsekwentnie poszerzała paletę produktów.

Dziś firma oferuje obok znanych klasycznych wyrobów także bramy rolowane, przesuwne i szybkobieżne, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, ościeżnice, napędy do bram i drzwi, zamknięcia przeciwpożarowe i dymoszczelne, systemy techniki przeładunku, a także automatyczne drzwi przesuwne i systemy kontroli dostępu.

Zobacz stronę producenta