Drzwi wejściowe wewnątrzklatkowe

kr center

W drzwiach śródlokalowych Bastion (wewnętrznych wejściowych do mieszkań) firma KR CENTER wypracowała połączenie solidnych materiałów, przemyślanej konstrukcji oraz estetyki wykończenia. Dzięki temu oraz różnorodności oferty modele te zdobyły serca Klientów w całej Polsce, a nawet poza nią.

Inżynierowie KR CENTER opracowali szereg rozwiązań przedłużających żywotność drzwi. Wśród nich: wewnętrzne ramiaki usztywniające konstrukcję skrzydła oraz technologię okleinowania, dzięki której okleina jest perfekcyjnie nałożona i nie ulega przypadkowym zadrapaniom.

Zobacz stronę producenta

delta

DELTA to rodzinna firma, która została założona w roku 1992 . Od początku swego istnienia zajmowała się stolarką drzwiową ze szczególnym nastawieniem na atestowane drzwi antywłamaniowe i zamki.

Obecnie marka DELTA Zbigniew Różycki jest rozpoznawalna w całym kraju jako czołowy producent drzwi stalowych i antywłamaniowych do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej. Dwa zakłady produkcyjne w Katowicach i Skrzyszowie, stabilni kooperanci, stosowanie innowacji oraz najnowszych technologii i urządzeń zapewniają Państwu wysoką jakość naszych produktów.

Zobacz stronę producenta

GERDA jest jednym z liderów w dziedzinie produkcji drzwi, zamków i okuć, z zastosowaniem innowacyjnych technologii bezpieczeństwa, osiągając najwyższe parametry z zakresu zabezpieczeń i odporności na włamanie.

Firma GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku. Ścisła współpraca, zarówno z Kontrahentami, Klientami, jak i ośrodkami badawczymi, certyfikującymi i instytucjami dbającymi o bezpieczeństwo pozwala na ciągłe doskonalenie oferty, tak aby spełniała ona oczekiwania Klientów zapewniające im komfort użytkowania, niezawodność i ochronę.

Zobacz stronę producenta

Firma ERKADO jako polski producent oferuje drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych. Firma posiada w swojej ofercie atrakcyjne wzornictwo oraz rozsądne ceny, nieustannie dbając o wysoką jakość produktów. Dopełnieniem tych korzyści jest doskonała obsługa oraz przyjazna atmosfera partnerskiej współpracy.

Firma ERKADO posiada dwie fabryki. Uruchomiono kilka dedykowanych linii produkcyjnych, na których wytwarzane są drzwi wewnętrzne i ościeżnice. Nowoczesne wyposażenie fabryki oraz wykwalifikowany personel pozwalają na realizację zamówień powyżej 45.000 sztuk drzwi miesięcznie.

Zobacz stronę producenta